SharePoint Danışmanlığı

Yıllara uzanan SharePoint maceramızda edindiğimiz tecrübeleri siz değerli müşterilerimizle paylaşmak istiyoruz.

Müşterilerimizin çalışan bağlılığını, iş süreci otomasyonunu artırmasına ve iş birliğini kolaylaştırmasına olanak tanıyan SharePoint danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Ekibimiz, site yapıları, şablonlar, site içi gezinme, içerik türleri, güvenlik izinleri, meta veriler, iş akışları ve sürüm kontrolü ayarlayarak iş gereksinimlerinizi hazır çözümlere dönüştürür.

CollabTR, kuruluşların SharePoint intranet portallerini başarıyla uygulamalarına ve etkili bir şekilde kullanmalarına yardımcı olmak için ilk elden deneyimi uygular. Ayrıca çalışanlara potansiyellerini en üst düzeye çıkarmak için eğitim hizmeti sunarız.

SharePoint danışmalığı hizmetlerimiz arasında; yol haritası çıkarma, SharePoint kurulumu, portal geliştirme, uygulama geliştirme, destek, bakım, sağlık kontrolü, entegrasyon, upgrade, migration, portal tasarım, iş zekâsı, Infopath, veri, bilgi ve belge yönetimi, iş akışları gibi alt kalemler bulunmaktadır. Detaylı bilgi için SharePoint Danışmanlığı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Office 365 Danışmanlığı

Sizler için Office 365 yeteneklerini akıllı dijital çalışma alanlarına dönüştürüyoruz. Gereksinimlerinize ve ihtiyaçlarınıza bağlı olarak hem teknik hem de danışmanlık yardımı sağlıyoruz.

Şirketlerin ve kuruluşların çalışanlarının Office 365’e adaptasyonlarını ve Office 365 teknolojilerinin şirketlerinde nasıl fayda sağlayacağını bir günlük çalıştayla anlatıyoruz.

Office 365 kendi içerisinde birçok platformu barındırıyor. Sizlere bu çalıştay kapsamında Office 365 dünyasında ufak bir gezintiye çıkartıyoruz. Hangi platform sizlerin hangi ihtiyacınıza çözüm olabileceğini birlikte keşfediyoruz.

Office 365 danışmalığı kapsamında şu hizmetleri sağlıyoruz. Detaylı bilgi için Office 365 Danışmanlığı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

SharePoint & Office 365 Eğitimleri

SharePoint uzmanlarımız şirketiniz için SharePoint, Office 356 ve Microsoft Teams ihtiyaçlarınızı kendi içinizde çözmeniz için personelinizi yetiştiriyor. Mevcut SharePoint, Office 356 ve Microsoft Teams platformlarınızın kullanım ve faydasını en üst seviyeye çıkarmak için bahsi geçen teknolojilerin her noktasında sizlere eğitim verebiliriz. Bu konulardaki eğitimlerimiz beş ana başlık altında toplanmıştır.

  1. SharePoint & Office 365 Eğitim
  2. Microsoft Teams
  3. SharePoint Server
  4. Power Platform
  5. SharePoint & Office 365 & Microsoft Teams Uygulama Geliştirme

Detaylı bilgi için Eğitimler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.