Biz Kimiz

Biz işlerinizi basitleştiriyoruz…

Mükemmel ve uygun maliyetli SharePoint danışmanlık hizmetlerimiz ve çözümlerimizle iş süreçlerini optimize etmenize ve verimliliği artırmanıza yardımcı oluyoruz.

Süreçlerinizi dijital dönüşüme tabi tutuyoruz…

CollabTR; SharePoint başta olmak üzere Office 365 araçları hakkında sizlere hizmet sunar. Yıllarca Türkiye’nin önde gelen yazılım ve danışmanlık firmalarında hizmet sunduk. Artık güçlerimizi CollabTR çatısı altında topladık.

 

Başarımızın Arkasındaki Ekip

Gokan-Ozcifci-400x400

Gokan OZCIFCI

MVP, RD

Microsoft’un yıldızlarından Gokan, MVP, RD gibi unvanlara sahiptir. Kendisi dünyanın en büyük SharePoint konferanslarında “En iyi konuşmacı” ödülünü almıştır. Kendisi uzun yıllardır SharePoint ve Office 365 teknolojileri hakkında Avrupa’da birçok firmaya danışmanlık vermiştir.

serdarketenci

Serdar KETENCİ

SharePoint Mimarı

Ekibimizin en genç üyesi olan Serdar; profesyonel hayatı boyunca başta SharePoint olmak üzere çeşitli platformlarda uygulamalar geliştirmiştir. Yüksek Bilgisayar Mühendisi olan Serdar; CollabTR sponsorluğunda düzenlenen SharePoint Saturday Istanbul etkinliğinin gözde konuşmacılarındandır. SharePoint çözümlerine yapay zeka altyapısı da uygulayarak yeni nesil çözümler üretmektedir.

hk_

Hasan KÖROĞLU

SharePoint Danışmanı

Meslek hayatına 2003 senesinde web tabanlı yazılım projeleri ile başlayan Hasan daha sonra uzun yıllar Sistem Yöneticiliği yapmıştır. 2010 senesinde tanıştığı SharePoint; yazılım ve sistem yönetiminin kesiştiği noktada olması sebebiyle SharePoint ile ilgilenmeye başladı. 2016 – 2019 seneleri arasında SharePoint MVP’si olarak yer aldı.

Sertifikalarımız ve Ödüllerimiz

Etkinlikler

SharePoint Saturday İstanbul

Türkiye’nin tek SharePoint odaklı kullanıcı/geliştirici konferansı
100’den fazla katılımcı: Yazılım geliştirici, Yönetici, BT profesyoneli, SharePoint meraklısı
SharePoint, MS Teams, MS Flow, Power Apps, Power BI hakkında gün boyu teknik oturumlar
2 salonda 12 oturum ve 2 workshop, Alanlarında uzman konuşmacılar.
SharePoint Saturday İstanbul ekibi olarak amacımız; bilginin ve bilgiye erişim en önemli olduğu bir dönemde, Microsoft’un bu ihtiyacı bilerek ve düşünerek ortaya çıkarmış olduğu SharePoint ürününün, yaygınlaştırılması, öğretilmesi ve tanıtılmasıdır.

https://spsistanbul.com